Disable Preloader

HAKKIMIZDA

Eğitim kurumumuz; 2007-2008 yılında, eğitimin kutsallığının ve vicdani sorumluluğunun bilincinde olan ve bu mesleği 30 yıldır yapan emekli çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeni Gülsüm ÖZDEMİR tarafından kurulmuştur. Kurumumuz 1. sınıftan 8. sınıfa kadar olan tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz :

Atatürkçü düşünceyi benimseyen, kendinin farkında, özgüveni yüksek, değerlerine bağlı, başarılı, başarılı olduğu kadar da mutlu bireyler yetiştiren, bireysel özelliklere ve farklılıklara saygılı, demokratik ve multidisipliner bir yaklaşımla çalışan, bölge halkının gelişimini desteklemede öncü, öğrencileri güvenilir ve çağdaş bir eğitim ortamında hayata hazırlayan bir eğitim kurumu olmak.

Misyonumuz:

Kurumumuz ülkesini seven, ulusal ve evrensel değerlere önem veren, tarihine sahip çıkan, özgür, yaratıcı ve eleştirisel düşünebilen, kendini ifade edebilen, yeteneklerinin ve ilgilerinin farkında olan, olaylara farklı açıdan bakabilen, problem çözebilen, merak eden, sorgulayan, araştıran, yaprak-yaşarak öğrenmeyi yaşm biçimi haline getiren, geleceğin mutlu ve başarılı bireylerini yetiştirmeyi amaçlar.

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma
    07.00 - 19.00
  • Cumartesi - Pazar
    09.00 - 18.00