NEDEN BİZ?

Özel Sevgi İle Eğitim Kişisel Gelişim Kursu

NEDEN BİZ?.

Hayatın her anı keşfedilmeye ve öğrenmeye açıktır. Her zaman bir fazlasını elde etmenin yolu insanın kendisini keşfetmesinden geçmektedir. Sevgiyle Eğitim Kişisel Gelişim Kursu olarak farklı aktivitelerle çocuklarımızın kendilerini tanımaları, tanıdıkça gizli kalmış yeteneklerinin farkına varmalarını sağlar.

Öğrencilerimize ingilizceyi öğretirken, bir yandan da drama ve satranç ile hayatı yeniden yorumlarken diğer taraftan da beyni etkin kullanma metodları sayesinde pratik bilgileri kalıcı hale getirmeyi ve bunları hayat felsefesi halinde yaşamayı öğrenmelerini sağlıyoruz.

Çeşitli kursları alarak öğrencilerimizin öğrenim seviyeleri ilgi ve isteklerine uygun öğretim programları doğrultusunda bilgi, beceri, dil, yetenek ve deneyimlerinin geliştirildiği serbest zamanların değerlendirildiği ve benzeri eğitimlerin verildiği en güvenilir ve en ideal ortamı sunuyoruz.

Sizlerin, çocuklarınız üzerindeki eğitim öğretim sorumluluğunuzu üzerinizden alarak çocuğunuzla sadece anne-baba ilişkisiyle vakit ayırabilme fırsatı sunuyoruz.

10 yıllık tecrübemizle çocuklarımızı tek bir yapıda değil, birbirinden farklı ve bütüncül yaklaşımlarla yetiştiriyoruz.

Çocuğunuzun eğitim-öğretim konusundaki eksiklerini tamamlayarak, kendine güvenen, bilinçli, başarılı bir o kadar da sosyal ve mutlu bireyler olamalarına yardımcı oluyoruz.

Okul derslerinin tekrarı ve ödevlerin yapımı 10 kişilik sınıflarda öğretmen gözetiminde yapıyoruz.

Adres: 502/4 Sok No: 1 Kat :1-2 Bahçelievler Karabağlar/İzmir

Çalışma Saatleri
  • Hafta İçi:
    07.00 - 19.00
  • Hafta Sonu:
    09.00 - 18.00
E-Posta Grubumuza Katılın!
Bizi Arayın
0232 262 89 02
0505 262 28 32
Sosyal Medyada Biz